INFRASTRUCTURE SALES CONSULTANT (60 - 100 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste obchodní typ, který je zaměřen na oblast IT Infrastruktury? Je Vaším zájmem najít ten nejlepší model a řešení na základě analýzy potřeb klienta? Jste komunikativní člověk, kterého láká pracovat v zázemí úspěšné mezinárodní společnosti? Pokud jste navíc aktivním řidičem a mluvíte anglicky hledáme právě Vás, a proto neváhejte a zašlete mi svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a získávání nových zákazníků, průzkum trhu
  • Rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Jednání se zákazníky a dodavateli, analýza klientských potřeb,
  • Návrh či změna technické infrastruktury dle potřeby klienta
  • Zodpovědnost za technickou část a obchodní výsledky
  • Úzká kooperace s infrastrukturním týmem

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenosti s obchodem v oblasti IT infrastruktury podmínkou (návrh, realizace, implementace)
  • Dobrá znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • Vynikající komunikační, analytické a obchodní dovednosti (vztah s klientem, zjišťování potřeb, udržení perfektních vztahů)
  • Kreativita, cílevědomost, inovativní a kritické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy atd.)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.