HR MANAGER okr. Mladá Boleslav

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte víceleté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti lidských zdrojů a chcete je uplatnit v rostoucí úspěšné společnosti? Jste SKUTEČNĚ týmovým hráčem a máte praxi ve výrobní či automotive společnosti? Práce s lidmi Vás baví a vidíte v ní Vaši budoucnost? Ryze česká společnost zabývající se automatizací technologických procesů hledá kolegu/kolegyni na pozici: HR MANAGER okr. Mladá Boleslav

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení personálního oddělení (malý tým do 3 lidí)
  • odpovědnost za nábor zaměstnanců, aktivní vyhledávání uchazečů
  • zajištění administrativních aktivit (nástupy, výstupy, smlouvy, osobní složky apod.)
  • péče o zaměstnance, zajištění firemních akcí, vzdělávání a motivační systém
  • poskytování poradenství v oblasti personálních otázek
  • úzká spolupráce s externí účetní
  • pravidelná komunikace s vedením, tvorba reportů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání (ekonomický směr či oblast HR výhodou)
  • alespoň 3 roky praxe ve výrobní/automotive společnosti
  • perfektní orientaci v zákoníku práce, sledování legislativních změn
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni či ochota se jej doučit
  • uživatelská znalost MS Excel
  • znalost programů Money či Pohoda výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou

Co nabízíme?

  • skutečně přátelské (až rodinné) prostředí
  • služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny (13. plat)
  • stravenky (90 Kč)
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • možnost využití jazykových kurzů
  • místo výkonu práce: okr. Mladá Boleslav
  • nástup možný: IHNED/dohodou