VEDOUCÍ ŘÍZENÍ STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ S AJ

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti jako vedoucí projektového řízení ve strojírenství? Dokážete nové zakázky také vyhledávat a dojednat obchodní podmínky? Nemáte problém o svých zkušenostech pohovořit v anglickém jazyce již na pohovoru? Pak neváhejte reagovat na tuto nabídku práce! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého nově se rozvíjejícího týmu kandidáty/ky na pozici: VEDOUCÍ ŘÍZENÍ STROJÍRENSKÝCH PROJEKTŮ S AJ

Pracovní náplň

  • tvorba harmonogramu činností a koordinace aktivit spojených s realizací projektu
  • jednání se zákazníky ohledně technické specifikace zakázky
  • dohled nad realizací dodávek a uvádění do provozu u zákazníka
    reportování o stavu pokročilosti realizace projektu
  • vyhledávání nových příležitostí v oblasti projektového řízení

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání, se zaměřením na strojírenství výhodou
  • zkušenosti v oblasti projektového řízení
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • flexibilitu, ochotu často cestovat v rámci výkonu práce

Co nabízíme?

  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • motivující mzdové ohodnocení
  • lokalita pracoviště: práce na Olomoucku