TECHNICKO OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO

mzdové ohodnocení

Německo

Jste dynamická osoba, rozený obchodník s technickým myšlením? Nechybí vám drive a ovládáte perfektně německý jazyk? Hledáte atraktivní pracovní uplatnění ve společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní česká společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, hledá posilu pro rozjezd nové pobočky v Německu na pozici: TECHNICKO OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o stávající zákazníky pro Německý trh
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Prezentace a prodej produktů (průmyslová automatizace)
  • Vytváření obchodních nabídek
  • Technická podpora zákazníkům
  • Rozvíjení obchodní a marketingové strategie
  • Pomoc při zřízení pobočky v DE

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - prodej technických produktů velkou výhodou
  • Německý jazyk na profesionální úrovni (ideálně rodilý mluvčí, znalost českého jazyka, angličtina výhodou)
  • Perfektní prezentační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, dynamičnost, prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • Perspektivní a zajímavou práci v dynamické společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Práce na home office
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Německo