PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ S NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte obchod v krvi a chcete prosadit svoje nápady? Umíte německy a nemáte problém plynule komunikovat? Chcete cestovat a realizovat se v technickém prodeji? Jste to vy, koho hledáme! Česká výrobní společnost, která sídlí v okrese Jablonec nad Nisou, hledá do svých řad novou posilu na pozici: PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ S NJ (fix. 30000 Kč - 35000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akvizice nových obchodních partnerů
  • realizace smluv a vypracování nabídek
  • sbírání dat z trhu a od konkurence
  • řešení případných reklamací
  • spolupráce s výrobou
  • zodpovědnost za přidělené obchodní zakázky

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání v oboru strojírenství - podmínkou
  • znalost německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • praxi na pozici obchodního zástupce – náhradní díly do aut - výhodou
  • znalost balíčku MS Office
  • samostatného člověka, který má aktivní přístup k řešení problémů
  • řidičský průkaz, sk. B - aktivního řidiče

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a příjemný kolektiv
  • za každý odpracovaný rok 1 den dovolené navíc
  • 3 dny sickdays
  • příspěvek na stravování
  • slevu na dovolenou
  • zvýhodnění tarify
  • výhodný nákup elektroniky
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou