OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ – NÁHRADNÍ DÍLY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Hledáte práci v české strojírenské, výrobní společnosti? Jste obchodníkem tělem i duší a máte vyjednávací schopnosti? Domluvíte se německy a toužíte cestovat? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Česká výrobní společnost, sídlící v okrese Jablonec nad Nisou, hledá do svých řad novou tvář na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S NJ – NÁHRADNÍ DÍLY (fix. až 35000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní navazování a udržování vztahů se zákazníky či distributory
  • uzavírání smluv a dojednávání cenových podmínek
  • prodej náhradních dílů
  • kontrola plateb, termínů a expedice
  • monitoring trhu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojírenského směru – podmínkou
  • středně pokročilou znalost německého jazyka - podmínkou
  • technický background
  • znalost MS Office
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí české výrobní společnosti
  • 3 dny zdravotního volna
  • dovolená navíc za odpracované roky
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • finanční prémie a bonusy
  • nástup ihned

  • místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou