RADIOLOGICKÝ FYZIK

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Jste absolventy oboru Radiologický fyzik? Rádi byste se uplatnili v oboru a hledáte příjemné pracovní prostředí? Máme pro Vás dobrou zprávu – už nemusíte hledat! Soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou specializovanou lékařskou péči hledá posilu na pozici: RADIOLOGICKÝ FYZIK (OD 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování ozařovacích plánů v rámci oddělení radioterapie
  • kontrola přístrojového vybavení v rámci radioterapie a radiodiagnostiky
  • účast při zajištění radiační ochrany
  • práce s RTG a lineárním urychlovačem

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru Radiologický fyzik
  • praxi v oboru VÝHODOU – vhodné i pro absolventy
  • specializace v oboru klinický radiologický fyzik VÝHODOU
  • loajalitu a zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, dotované stravování
  • ubytování v areálu zdravotnického zařízení
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (cca 35 km jižně od Prahy)