KONTROLOR VADNÝCH VÝROBKŮ

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

Umíte to s pájkou? Zajímá Vás obor elektrotechniky? Nevadí Vám pracovat na směny? Pak jste to právě Vy, koho hledáme. Zašlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou našeho týmu. Prosperující mezinárodní firma vyrábějící elektroniku hledá vhodného kandidáta na pozici: KONTROLOR VADNÝCH VÝROBKŮ

Pracovní náplň

  • Provádění kontroly vadných kusů
  • Opravy výrobků ze zkušební a sériové výroby
  • Opravy vadných kusů vrácených od zákazníků
  • Pájení PCB desek

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání (elektrotechnika, slaboproud)
  • Praxe v oboru servis nebo vývoj
  • Zkušenosti s pájením
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Schopnost orientovat se ve schématech
  • Osobu s analytickým myšlením
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování, kafeterie
  • Práce v příjemném prostředí
  • Příspěvky na pojištění (životní, penzijní)
  • Firemní akce
  • Přátelský mladý kolektiv
  • Vstupenky do divadla za zvýhodněné ceny

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice