TECHNIK ÚDRŽBY SENIOR - JEDNA SMĚNA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte dlouholetou praxi z pozice Technik údržby, a orientujete se zejména v mechanických částech strojů? Pojmy jako pneumatika, hydraulika, mechanika a elektrika Vám nejsou cizí? Rád byste vedl svůj menší tým techniků? Anglický jazyk máte na úrovni práce s technickou dokumentací a nějak se domluvíte? Tak se chopte této nově vzniklé pracovní pozice a začněte pracovat ve společnosti, která Vám umožní profesní růst a stabilní zázemí jako TECHNIK ÚDRŽBY SENIOR v jednosměnném provozu.

Pracovní náplň

  • Vedení týmu techniků
  • Technická podpora při údržbě a opravách výrobních strojů
  • Přijímání nápravných opatření
  • Analýza poruchovosti zařízení
  • Zajištění materiálů potřebných k provozu a technické dokumentace
  • Komunikace s dodavateli, zajišťování náhradních dílů atd.
  • Pomoc při zavádění a dodržování efektivnosti provozu a údržbě zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s pneumatikou, hydraulikou, mechanikou a elektrikou
  • Požadujeme znalost především mechanických systémů
  • Práce s PC
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Výhodou je zkušenost s vedením lidí, vyhláška č. 50/78 Sb. a znalost metodiky TPM

Co nabízíme?

  • 5týdnů dovolené
  • Práci pouze na ranní směnu
  • Příspěvky na stravování
  • Systém cafeterie
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Zázemí stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.