SERVISNÍ TECHNIK/ELEKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-sever

Máte technické vzdělání, jste manuálně zručný a máte zkušenosti s prováděním servisních služeb? Láká Vás práce v malém kolektivu zahraniční firmy pár kilometrů od Plzně? Neváhejte a kontaktujte nás! Hledáme právě Vás na pozici SERVISNÍ TECHNIK/ELEKTROTECHNIK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění servisů a oprav kompresorů, kompresorových stanic a vzduchotechniky
  • analýza, diagnostika poruch a jejich opravy
  • zpětné hlášení o provedených poruchách
  • zpracování podkladů o zhotovené práci
  • práce na provozovně i v terénu u zákazníků
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • schopnost učit se novým věcem, časovou flexibilitu, prozákaznický přístup
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6 - výhodou
  • aktivní řidičský průkaz sk. B
  • manuální zručnost, schopnost poradit si s technickými problémy

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemný menší pracovní kolektiv
  • každoroční navyšování mezd
  • proplácené přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • pevná pracovní doba + "krátký" pátek do 13.00 hod.
  • stravenky

  • lokalita: cca 10 km od Plzně (rozhraní okresů Plzeň - sever a Plzeň - jih)