VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Orientujete se v oblasti ekonomie a účetnictví vám není cizí? Rozumíte si s čísly a umíte anglicky? Zvažujete změnu, ale stále jste nenašli ten správný impuls? Odpověděli jste si ANO na všechny otázky? Pokud ano, těším se na váš životopis! VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ (OD 30 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování svěřené části účetnictví
  • Účtování přijatých a vydaných faktur
  • Příprava podkladů pro audit
  • Účtování dlouhodobého majetku
  • Zpracování cestovních náhrad

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici účetní alespoň 3 roky
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Pečlivost a odpovědnost
  • Praxi ve výrobní společnosti – výhodou

Co nabízíme?

  • Finanční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Praha-západ