HR SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Jihlava

Je personalistika to co vás naplňuje a chcete se dále rozvíjet v tomto perspektivním oboru? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a baví vás práce s lidmi? Pak hledáme právě vás! Stabilní výrobní společnost na Vysočině příjme kolegu/kolegyni na pozici: HR SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace personální agendy
  • zodpovědnost za náborové aktivity
  • příprava pracovně - právních dokumentů
  • podílení ne na HR marketingu
  • zpracování reportů, analýz
  • správa firemních benefitů, příprava firemních akcí

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • praxi v personalistice, zkušenosti s náborem zaměstnanců
  • středně pokročilou znalost AJ
  • orientaci v pracovně - právní legislativě
  • znalost zákoníku práce

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • bonusový systém
  • dotované závodní stravování
  • jazykové a další vzdělávací kurzy
  • možnost zdravotního volna
  • slevy na firemní produkty
  • slevy do obchodních center

  • místo výkonu práce: Jihlava