JUNIORNÍ DATA ANALYTIK

Máte rádi čísla? Baví Vás je analyzovat a hledat v nich souvislosti? Pojmy jako Python, SQL či data vizualizace Vám nejsou cizí a navíc ovládáte plynule angličtinu? Pak hledáme právě Vás! JUNIORNÍ DATA ANALYTIK

Pracovní náplň

  • Transformace business požadavků do podoby matematických modelů
  • Práce s interními i externími daty, jejich sběr, analýza, výzkum a integrace
  • Spolupráce s kolegy v Paříži i dalších IT týmů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání a praxi v oboru
  • Znalost programování (Python, R, Java aj.)
  • Znalost práce s databázemi (SQL, NoSQL)
  • Praktické zkušenosti v oblasti data vizualizací
  • Pokročilou znalost angličtiny

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Práci v dynamickém prostředí a s moderními technologiemi
  • 25 dní dovolené, 4 sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Místo výkonu práce: Brno nebo Praha