ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

27000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáte nové zaměstnání a rozumíte údržbě strojů ve výrobě? Máte zájem pracovat v úspěšné společnosti a máte platnou vyhlášku 50 §6? Neváhejte tedy reagovat na pozici ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ. Nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá pracovníka na pozici: ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ (27-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajišťování plynulého chodu výrobních linek
  • Oprava a údržba strojů ve výrobě
  • Řešení provozních závad, prevence závad
  • Práce ve 2směnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ obor elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 - podmínkou
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Praxi na obdobné pozici – výhodou
  • ŘP skup. B

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Závodní stravování/Stravenky
  • Široká škála firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Jihlava