PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte práci v Plzni ve finančním oddělení? Ovládáte anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni? Máte praxi v oblasti účetnictví? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost se stabilním zázemím, která Vám nabídne jistotu? Pokud ano, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku! Rozvíjející se mezinárodní společnost hledá do svého týmu nového spolupracovníka na pozici: PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ S AJ

Pracovní náplň

  • denní zpracování bankovních výpisů
  • účtování pohledávek
  • archivace potřebných výpisů, dokladů
  • zpracování účetních případů
  • vedení agendy účetnictví

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • anglický jazyk na úrovni min. B2 (středně pokročilý)
  • znalost dalšího cizího jazyka výhodou
  • praxe z oblasti účetnictví (bankovní výpisy, účtování pohledávek, závěrkové operace)
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • práce s MS Office (Excel, Word, Outlook…) na dobré úrovni

Co nabízíme?

  • finanční bonusy, prémie, 13. Plat
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na stravování
  • volná pracovní doba
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní akce

    Místo výkonu práce: Plzeň