OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STÍNÍCÍ TECHNIKA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenost s prodejem technického produktu a zajímá Vás oblast stínící techniky? Rádi cestujete a chcete se realizovat na obchodní pozici? Tak využijte příležitosti a zašlete svůj životopis!!! Zavedená společnost s významným postavením na trhu jež působí v oboru stínící techniky přijme nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STÍNÍCÍ TECHNIKA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • rozvíjení stávajících obchodních vztahů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prodej produktů (stínící technika)
  • technické poradenství
  • prezentace výrobků zákazníkům
  • region: Čechy, kancelářské zázemí na Vysočině

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost s prodejem technického produktu
  • praxi s poskytováním technického poradenství
  • flexibilitu, samostatnost, ochotu vzdělávat se
  • reprezentativní vzhled a vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon a notebook k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • práci pro stabilní společnost
  • místo výkonu práce: ČR