APLIKAČNÍ PODPORA - LINUX

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste analytický myslící člověk se znalostí Linuxu? Rádi byste komunikovl s lidmi a pomáhal druhým? Pak hledáme právě vás. Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Technická podpora/administrace aplikací
  • Monitorování a podávání zpráv o aplikacích
  • Řešení incidentů a problémů
  • Komunikace s interními zákazníky
  • spolupráce s administrátory a vývojáři

Co požadujeme?

  • Praxe v systémech Unix / Linux
  • Základní zkušenosti s SQL
  • Výhodou je přesah do sítí
  • Znalost webových a aplikačních serverů vítána
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Plně hrazené stravenky a poukázky FlexiPass
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvky na připojištění
  • Home office
  • Sick days - náhrada až 10ti dnů/rok

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.