PLÁNOVAČ DO VÝROBY – ABSOLVENTI!

26000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Chceš se podílet na plánování různých výrobních projektů? Nebojíš se denně komunikovat v angličtině? Nemáš třeba žádnou praxi, ale orientuješ se dobře v MS Excel? Pak hledáme právě Tebe! Prosperující výrobní společnost hledá kolegu na pozici: PLÁNOVAČ DO VÝROBY – ABSOLVENTI! (26.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce na tvorbě plánů výroby
  • účast na různých projektech
  • hlídání termínů dle plánů
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • každodenní práce v MS Excel

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost MS Excel (pokročilé funkce)
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • osobnostní i kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • využití anglického jazyka
  • klouzavá pracovní doba
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: severně od Prahy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.