PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ S AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti v oblasti nákupu a chcete se podílet na zajímavých projektech? Máte obchodního ducha a domluvíte se bez problému anglicky? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes! Úspěšná česká společnost působící v reklamní oblasti, příjme do týmu posilu na pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ S AJ (až 45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení nákupních projektů - od návrhu po realizaci
  • vyjednávání podmínek a cenové strategie (s českými i zahraničními dodavateli)
  • vyhledávání nových dodavatelů a nových produktů
  • spolupráce s obchodem, logistikou a marketingem
  • optimalizace a snižování cen
  • kalkulace

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s nákupem, projektovým řízením
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobrou znalost MS Office
  • analytické a obchodní myšlení
  • komunikační a organizační dovednosti, orientaci na výsledek

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v dynamické společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na sport a rekreaci
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno