PRACOVNÍK SKLADU - PRAHA 10

21000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Chcete smlouvu na dobu neurčitou? Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Hledáte práci s pevnou pracovní dobou? Pak neváhejte a zašlete životopis ještě dnes! Česká společnost s dlouholetou tradicí hledá kandidáty na pracovní pozici: PRACOVNÍK SKLADU – PRAHA 10

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rostoucí firma s nekonečnými možnostmi – chceš i ty růst s nimi?

Pracovní náplň

  • Vedení skladového hospodářství
  • Naskladňování a vyskladňování produktů
  • Inventarizace zboží
  • Práce se čtečkou čárových kódů
  • Spolupráce s ostatními odděleními
  • Další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na pozici skladníka výhodou
  • Práce v MS Office
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • Práci v úspěšné české společnosti
  • Stravenky
  • Práci s pevnou pracovní dobou po – čt: 7:00-16:00,
    pá 7:00 - 14:00
  • Pracovní oblečení
  • Příjemné pracovní prostředí

  • Místo výkonu práce: Praha 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.