PROCESNÍ INŽENÝR V ELEKTROVÝROBĚ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Karviná

Máte zkušenosti s nastavováním procesů ve výrobě v oblasti elektrotechniky? Domluvíte se anglicky a zajímáte se také i oblast automotive? Pokud ano, pak je zde příležitost právě pro Vás! Stabilní mezinárodní společnost vyrábějící a vyvíjející elektroniku pro různá průmyslová odvětví včetně automotive v současnosti obsazuje pozici: PROCESNÍ INŽENÝR V ELEKTROVÝROBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za optimalizaci výrobních procesů
  • hledání úspor ve výrobě, zefektivňování procesů
  • hledání úzkých míst v technologických postupech
  • práce na zcela nových projektech, kapacitní plánování
  • komunikace se zákazníkem, s výrobou a oddělením vývoje
  • zpracovávání příslušené dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na pozici technologa, procesního inženýra
  • pokročilou úroveň anglického jazyka
  • technické myšlení, flexibilitu
  • znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • práci na zcela nových projektech a dlouhodobou spolupráci
  • roční bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího odborného rozvoje, seberealizace
  • práci ve společnosti, kde je na prvním místě kvalita

  • místo výkonu práce: Karvinsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.