VEDOUCÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte vzdělání technického zaměření a bohaté zkušenosti v oblasti kvality? Bez problémů komunikujete v anglickém, nebo francouzském jazyce? Jste absolventi školení v oblasti VDA, IATF 1649 a APQP? Dokážete vést a motivovat své podřízené? Chcete být součástí menší výrobní společnosti a mít hlavní zodpovědnost nad kvalitou? Zašlete nám Váš životopis. Výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta/ku na pozici VEDOUCÍ KVALITY.

Pracovní náplň

  • Zavádění nových procesů v oblasti kvality do výroby
  • Tvorba a realizace kontrolních plánů
  • Spoluúčast na auditech
  • Řešení zákaznických i dodavatelských reklamací
  • Vedení podřízených

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti s oblastí kontroly kvality
  • Zkušenosti se zákaznickými audity a reklamacemi v oblasti automotive
  • Anglický nebo francouzský jazyk na komunikativní úrovni
  • Školení k certifikaci IATF

Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromému užití
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Telefon a notebook i k soukromému užití
  • Měsíční a roční bonusy

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.