IT TECHNIK V MEZINÁRODNÍ FIRMĚ

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste samostatný člověk, který rozumí počítačům, dokáže všem lidem ve firmě pomoct s počítači, vše propojit a zároveň vycházet se všemi ve firmě? Nevadí vám občas nasadit montérky, jít poradit chlapům do výroby a pak se opět vrátit do své kanceláře? Dokážete se v této roli představit? Jestli ano, očekáváme váš životopis.

Pracovní náplň

  • administrace telefonní a počítačové sítě (včetně nákupu zařízení)
  • péče o kabeláž a síťové rozvody
  • implementace nového software pro servisní tým
  • nastavení WLAN
  • úzká spolupráce s externími partnery

Co požadujeme?

  • praxi v oboru
  • znalost MS Office
  • znalost angličtiny pro mailovou komunikaci a občasné volání
  • znalost SAP výhodou
  • sebeorganizace, flexibilita, odolnost vůči stresu, týmovost i spolehlivost

Co nabízíme?

  • práce v mezinárodní a stabilní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené a k tomu 5 sick days
  • úrazové pojištění, penzijní připojištění
  • dotované stravování

  • Místo výkonu práce: Přerov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Ing. Iva Mráčková
Team Leader

+420775787077
it@acjobs.cz
Skype

Divize ICT