CONTROLLER

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti z oblasti controllingu výrobní společnosti? Hledáte příležitost, kde se můžete plně realizovat? Anglický jazyk využíváte na denní bázi? Je tu příležitost právě pro Vás! CONTROLLER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba finančních analýz
  • Příprava rozpočtů a jejich kontrola
  • Výpočet nákladů
  • Forecasting
  • Finanční plány
  • Reporting
  • Kooperace s ostatními odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Minimálně bakalářský stupeň ekonomický obor
  • Zkušenosti z oblasti controllingu výrobní společnosti
  • Anglický jazyk pokročilá úroveň, případně německý jazyk
  • Pokročilá znalost v MS Excel, SAP

Co nabízíme?

  • Být součástí nově vznikajícího projektu
  • Zaměstnání pro společnost s renomé
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 000 Kč na Benefit plus
  • Příspěvky na pojištění 800 Kč měsíčně

  • Lokalita: okres Šumperk