FRONTEND DEVELOPER V AUTOMOTIVE (35-60.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví tě automobily a rád by ses podílel na zajímavých projektech? Jestli rád programuješ front-end a chceš se posunout k současným trendů IoT, tak hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň

  • vývoj webových aplikací a uživatelských prostředí
  • úzká spolupráce s oddělením HMI
  • vývoj testovacího prostředí
  • spolupráce s kolegy z vývojového týmu

Co požadujeme?

  • alespoň 2 roky praxe s HTML5, CSS3, PHP,
  • Zkušenosst s JavaScript nebo jQuery
  • zkušenosti s návrhem designu výhodou
  • alespoň základní zkušenosti se službami
  • anglický jazyk na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • zkrácení pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • systém Cafeterie
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • stravenky
  • výhodné pořízení vozu Škoda

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.