PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR S AJ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste technicky zaměření? Máte dobré vyjadřovací schopnosti? Nevadí Vám komunikovat i v anglickém jazyce? Byla Vaše odpověď pokaždé ano? Na nic nečekejte a pošlete svůj životopis. Společnost zabývající se výrobou audiotechniky hledá nového kolegu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR S AJ

Pracovní náplň

  • Pohyb přímo ve výrobě – vytváření nových postupů výrobních linek
  • Testování a vylepšování současných postupů
  • Vytváření layoutů výrobních linek
  • Zpracování výrobní dokumentace a následné řešení problémů
  • Spolupráce napříč výrobou

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (technické zaměření)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Praxi s prací v programech AutoCAD, MS Visio či SAP
  • Znalost prostředí a procesů výrobní společnosti výhodou
  • Komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni
  • Technické a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na jednu směnu
  • Příspěvky na pojištění (penzijní, životní)
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na kulturu (divadlo)
  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance
  • Dotované stravování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Pardubický kraj