SPECIALISTA ELEKTRO – TESTOVÁNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Toužíte po práci, kde spojíte znalosti z elektra, testování a automotive prostředí? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně používat? Chcete poznat svět a pracovat pro giganta ve svém oboru? Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, rozšiřuje svůj tým o pozici: SPECIALISTA ELEKTRO – TESTOVÁNÍ S AJ

Pracovní náplň

  • Testování výrobků dle potřeby
  • Komunikace se zákazníky a technická podpora
  • Spolupráce s vývojem v zahraničí
  • Zpracování designových a funkčních změn

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v elektrotechnice
  • Komunikativní znalost angličtiny – podmínkou
  • Vyhlášku 50 §6
  • Praxi v testování v elektrotechnice
  • Samostatnost, flexibilitu, ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Super cenu za obědy
  • Kafeterii

  • Místo výkonu práce: Pardubice