OBCHODNÍ REFERENT/KA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Chcete pracovat v oblasti zákaznické podpory a využívat svých komunikačních dovedností? Ovládáte anglický jazyk a máte perfektní organizační schopnosti? Potom zašlete svůj životopis ještě dnes! Stabilní nadnárodní společnost, příjme posilu do týmu na pozici: OBCHODNÍ REFERENT/KA - ZÁKAZNICKÝ SERVIS (22 000 - 27 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyřizování požadavků zákazníků
  • komunikace v anglickém jazyce
  • přijímání a správa objednávek
  • vyřizování telefonické a emailové komunikace
  • administrativa - dodací listy, faktury, celní doklady
  • kooperace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti zákaznické podpory nebo obchodu
  • pokročilou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • znalost MS Office (Word, Excel), SAP - výhodou
  • komunikační dovednosti, pečlivost, proaktivitu

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • odborná školení a jazykové kurzy
  • kafetérie
  • společenské akce pro zaměstnance

  • pracoviště: Vysočina