FINANČNÍ KONTROLOR

mzdové ohodnocení

Olomouc

Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… poznáváte se v tom? Pak i my rádi poznáme Vás! FINANČNÍ KONTROLOR (až 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce při přípravě finančních plánů
  • Vypracování finančních reportů a jejich prezentace
  • Zpracování analýz projektů společnosti
  • Rozbor případných odchylek ve výsledcích
  • Podílení se na rozvoji informačního systému

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomické (nebo praxi)
  • Zkušenosti z oblasti controllingu velikou výhodou
  • Schopnost vidět za čísly souvislosti
  • Pokročilá znalost v MS Excel, SAP výhodou

Co nabízíme?

  • Být součástí finančního řízení společnosti
  • Osobní rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Firemní akce

  • Lokalita: Olomoucko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.