ZÁKAZNICKÝ SERVIS S AJ - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru? Domluvíte se dobře anglicky? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost přijme novou posilu na pozici:

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • Evidence a správa jednotlivých zakázek
  • Řešení požadavků a objednávek zákazníků – komunikace telefonické, písemná
  • Komunikace uvnitř společnosti – napříč odděleními
  • Analýza dat a pravidelný reporting
  • Evidence objednávek v programu SAP

Co požadujeme?

  • SŠ, VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Komunikační znalost anglického jazyka – pravidelná písemná i mluvená komunikace
  • Praxi v oblasti automotive prostředí
  • Praxi v systému SAP (nebo jiného ERP výhodou)
  • Schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
  • Samostatnou osobu schopnou bezproblémové komunikace

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Nadstandardní počet dní dovolené
  • Placené přesčasy
  • Dotované stravování (kantýna), kafeterie
  • Možnost podílet se na vylepšování firemní kultury

  • Místo výkonu práce: Pardubice