SPECIALISTA PRODEJE S AJ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte praxi v oblasti automotive? Komunikujete bez problémů, a to i anglicky? Jste samostatní, pečliví a máte analytické myšlení? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost zabývající se výrobou audiotechniky hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

Pracovní náplň

  • Celkové vedení prodejích zakázek
  • Vyřizování objednávek přiděleného zákazníka
  • Komunikace se zákazníky
  • Komunikace napříč odděleními společnostmi
  • Zpracování a následné hlášení dat z prodeje
  • Práce v programu SAP
  • Fakturace

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ekonomické, technické)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Praxi na obdobné pozici v oblasti automotive prostředí
  • Znalost práce v systému SAP
  • Analytické a technické myšlení
  • Komunikační schopnosti na dobré úrovni, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání v moderní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvky na pojištění (penzijní, životní)
  • 25 dní dovolené
  • Firemní stravování
  • Dobrou dopravní dostupnost

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice