OBCHODNÍK TĚLEM I DUŠÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Každý rok najdeme práci více než 3000 lidem – chceme ale víc! V týmu máme okolo 90 kolegů – chceme ale víc! Nabízíme více než 1800 pracovních pozic – chceme ale víc! PROTO CHCEME TEBE! Věříme, že recruitment má hlubší smysl – propojujeme ty správné lidi - a nabízíme službu s vysokou přidanou hodnotou! Advantage Consulting s.r.o. – největší česká personální agentura - hledá novou krev na pozici: OBCHODNÍK TĚLEM I DUŠÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Detailní seznámení s chodem naší agentury, se všemi kolegy a našimi interními procesy
  • Naučíme tě používat náš interní systém, který nám denně pomáhá v naší práci
  • Osvětlíme ti naši strategii a naše cíle
  • Chceme, aby si aktivně oslovoval potenciální zákazníky – ať už velké výrobní firmy, tak menší či větší obchodní společnosti, centra sdílených služeb či firmy z oboru farmacie a chemie
  • Budeš si sám plánovat svůj čas a jezdit na obchodní schůzky
  • Vše vždy pečlivě zaneseš do interního systému – informace si navzájem sdílíme
  • Podepíšeš s klientem smlouvu a předáš ho do péče konzultantovi z příslušné divize
  • Dále se samozřejmě staráš, aby byl klient spokojený

Co požadujeme?

  • Potřebujeme přátelskou a vstřícnou povahu - jsme mladý pohodový tým
  • Bude fajn, když budeš mít zkušenosti v obchodní sféře
  • Snahu rychle navnímat, co děláme, jak to děláme a proč to děláme
  • Že budeš umět anglicky – cílíme i na mezinárodní firmy a tam je občas decision maker cizinec
  • Bez řidičáku se jen velmi obtížně dopravíš na schůzku
  • Jsme obchodní firma – bez cílevědomosti a uměním dotahovat věci do konce u nás nepochodíš
  • Příjemný vzhled a vystupování je samozřejmostí

Co nabízíme?

  • Do práce chodíme kvůli penězům – u nás je mzda motivační - složená z fixní a provizové složky – jsme tedy za svou práci po zásluze odměněni
  • Máme i dovolenou navíc a sick days
  • Obědy platíme stravenkami, na které nám firma přispívá
  • Můžeme se zdokonalovat v jazykových i soft skills
  • Myslíme i do budoucna – přispíváme na penzijní připojištění
  • Volat s přáteli i rodinou je možné z firemního telefonu
  • Když ti není dobře, využij home office
  • Nejsi zrovna ranní ptáče? – přispi si díky flexibilní pracovní době
  • Ráno bez kafe je zabiják – proto máme výbornou kávu
  • Kanceláře máme v centru Prahy – vše je tedy dobře dostupné

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu marton@acjobs.cz.