KVALITÁŘ S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Obor kvality Vám není cizí a znáte oblast automotive? Nebojíte se komunikace v německém jazyce? Nevadí Vám občasné cestování a naopak to považujete za benefit? Chcete se stát součástí super týmu a kolektivu? Pak máme příležitost práve pro VÁS! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu pro spolupráci s exkluzivním německým výrobcem automobilů na pozici: KVALITÁŘ S NĚMČINOU (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Řešení reklamací a řízení neshod
  • Identifikace neshod a blokace neshodných dílů
  • Zpracování reportů kvality
  • Spolupráce s výrobou a oddělením kvality a engineeringu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ - technický směr výhodou
  • Komunikativní němčinu - využití na denní bázi
  • Znalost nástrojů kvality
  • Praxe v automotive - výhodou
  • Učenlivost, zájem o obor, analytické myšlení a ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Služební notebook
  • 1 týden dovolené navíc
  • Roční a věrnostní finanční bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5h týdně
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní jídelna s velkým výběrem a širokým sortimentem a možností venkovního posezení
  • Výhodnější mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na péči o zdraví
  • Firemní akce

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.