INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

43000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti z automotive? Ovládáté nástoje kvality a navíc dokážete bezproblémů komunikovat v němčině? Chcete práci v příjemném kolektivu? Pak je tu příležitost právě pro VÁS!!! Mezinárodní výrobní společnost podnikající v oblasti automotive hledá nového kolegu pro spolupráci s německým producentem luxusních automobilů na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (43-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky z německých automobilek luxusní značky
  • Řešení kvalitativních neshod a reklamací
  • Analýza neshod a identifikace jejich příčin
  • Zpracování vyhodnocení kvality dodávek a spokojenosti
  • Blokace neshodných dílů a spolupráce s výrobou
  • Schvalování týmu kvalitářů

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ - technický směr výhodou
  • Německý jazyk - komunikativní slovem i písmem (minimálně B2)
  • Znalost nástrojů kvality a 8D reportů
  • Praxe v automotive společnosti
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Ochota cestovat, odpovědnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Služební notebook
  • 1 týden dovolené navíc
  • Roční a věrnostní finanční bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Zkrácená pracovní doba na 37,5h týdně
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní jídelna s velkým výběrem a širokým sortimentem a možností venkovního posezení
  • Výhodnější mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na péči o zdraví
  • Firemní akce

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - východ

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.