ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

29000 - 29000 Kč

Nevadí Vám pracovat na směny? Jste manuálně zručný a vyznáte se v technické dokumentaci? Obor elektrotechniky pro Vás není cizí? Tak neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou týmu. Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Liberecku hledá nového kolegu na pozici: STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba strojů (běžné i preventivní)
  • Testování funkčnosti strojů a zřízení
  • Odhalování závad a případné opravy
  • Evidence provedených oprav a jejich výsledků

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání - elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. – min. § 6 (podmínkou)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost okamžitého nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny za plnou docházku
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Liberec

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.