REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ

mzdové ohodnocení

Břeclav

Chcete uplatnit svoje zkušenosti ze zákaznického servisu v úspěšné firmě? Jste technicky zdatný a máte komunikační schopnosti? Angličtina je Váš kamarád a chcete ji využívat na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace a jednání se zákazníky
  • prezentace produktů a poskytování služeb
  • tvorba obchodních nabídek
  • zpracovávání poptávek
  • občasné cestování – většinou do zahraničí
  • reporting, administrativa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici, ideálně z nadnárodní výrobní společnosti
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • německý jazyk výhodou
  • znalost MS Office
  • vynikající komunikační schopnosti, zákaznický přístup
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • práci v jedné nejznámější firmě světa
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • odborné zaškolení

  • místo výkonu práce: Břeclavsko