ELEKTROMECHANIK STROJŮ - SENIOR

Máte zkušenosti s montáží automatizovaných strojů? Máte elektrotechnické vzdělání a jste manuálně zručný? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Ryze česká společnost zabývající se automatizací technologických procesů hledá posilu do týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK STROJŮ- SENIOR

Pracovní náplň

  • Elektromontáže v průmyslové automatizaci
  • Instalace kabelů a rozvaděčů
  • Kontrola zapojení stroje, odstraňování závad
  • Asistence při uvádění do provozu strojního zařízení
  • Jednou za tři týdny práce o víkendu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektra
  • Prokazatelné zkušenosti s automatizací
  • Vyhlášku 50/78 S. min. § 5
  • Znalost technické dokumentace
  • Orientaci v elektro-schématech
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Pět týdnů dovolené
  • Profesní a finanční růst
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Možnost čerpání náhradního volna za práci o víkendu
  • Práce v týmu s vysoce kvalifikovanými kolegy
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!