PROJECT MANAGER - SENIOR

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s projektovým vedením a v minulosti jste působil jako vývojář? Chcete být součástí inovativního R&D projektu v oblasti inteligentních dopravních prostředků? Pokud zaznělo Ano, pak jste to právě Vy!

Pracovní náplň

  • řízení projektů a vedení menšího týmu
  • práce s Doors, Jira, Jenkins a dalšími nástroji
  • komunikace se zákazníky v zahraničí (Berlín)
  • reporting

Co požadujeme?

  • praxe min. 5 let s vedením SW projektů (embedded velkou výhodou)
  • certifikace Prince, PMI nebo IPMA
  • anglický, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost metodiky SCRUM, nebo Waterfall
  • zkušenost s vedením týmu výhodou
  • ochotu cestovat k německému zákazníkovi

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba
  • zkrácení pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • systém Cafeterie
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • stravenky
  • výhodné pořízení vozu Škoda

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.