Obráběč kovů

Neaktivní nabídka

24000 - 29000 Kč

Hledáte novou pracovní příležitost a máte zkušenost s obsluhou CNC strojů? Vyhovuje Vám prostředí menší firmy? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis! Česká výrobní firma hledá šikovné a zručné kandidáty na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ (24-29.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s frézkou ( případně i soustruhem)
  • Programování dle technické dokumentace
  • Kontrola a měření hotových dílů
  • Úzká spolupráce s programátorem

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru strojírenství
  • Zkušenosti s obsluhou CNC frézky
  • Technickou zručnost a samostatnost
  • Zkušenosti s programováním (výhodou)

Co nabízíme?

  • Možnost nástupu ihned
  • Příspěvky na stravování
  • Min. 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Tišnovsko