PLÁNOVAČ VE VÝROBNÍ FIRMĚ (25 - 30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Pracovali jste ve strojírenské výrobě a máte zkušenosti s plánováním? Ovládáte alespoň základy německého jazyka? Pak nám určitě zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní firma shání novou posilu do svého týmu na pracovní pozici: PLÁNOVAČ VE VÝROBNÍ FIRMĚ (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • plánování výroby pro jednotlivá oddělení
  • optimalizace výroby v jednotlivých fázích
  • vytváření výrobních koncepcí pro produkty a kapacitní plánování
  • pravidelný reporting, sledování KPI

Co požadujeme?

  • dokončení SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost německého jazyka podmínkou
  • zkušenosti s plánováním výroby
  • samostatnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • odborné zaškolení
  • jazykové kurzy
  • celozávodní stravování
  • příspěvky na PP
  • pozice je vhodná pro ženy i muže

  • Místo výkonu práce: Vysočina