WINTEL SPECIALIST (45. - 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás řešení incidentů a komunikace v rámci týmu? Vyznáte se ve Wintel prostředí a správě? Nevadí Vám směnný provoz? Máte zkušenosti s Active Directory a angličtina Vám není cizí? Pak nevávejte a reagujte na tento inzerát! WINTEL SPECIALIST (45. - 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Administrace a troubleshooting serverů na platformě Windows 2008/2019.
  • Správa windows clusterů, aktualizace operačního systému.
  • Monitoring, řešení problémů a implementace schválených řešení v nových lokalitách.
  • Reporting.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti IT.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, písemný i mluvený projev.
  • Detailní schopnost administrace serverových produktů Microsoft Windows (2008/2019).
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí.
  • Zkušenost s nasazením SCCM výhodou.
  • Vítané dovednosti ve virtualizačním prostředí VMWare.

Co nabízíme?

  • Práci v příjemném prostředí mezinárodní společnosti.
  • Zajímavý bonus.
  • Stravenky.
  • Notebook a firemní telefon.
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže.
  • Pět týdnů dovolené.
  • Možnost jazykových kurzů.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.