VEDOUCÍ TÝMU KONTROLORŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Působíte na pozici kontrola ve výrobě, svařování Vám není cizí a chcete se posunout na vedoucí pozici? Máte zkušenosti s vedením lidí, organizační schopnosti a domluvíte se německy? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, hledá uchazeče na pozici: VEDOUCÍ TÝMU KONTROLORŮ (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení a koordinace cca 15ti zaměstnanců oddělení kvality
  • Zajištění správného provedení defektoskopických zkoušek
  • Zajištění veškerých kontrol ve výrobě a jejich evidence a dokumentace
  • Zpracování kontrolních postupů pro jednotlivé produkty
  • Zajištění reklamací, tvorba reklamačních reportů
  • Komunikace v němčině se zahraničními dodavateli a partnery

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením oddělení kontroly
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Praxe v oboru výroby svařovaných konstrukcí
  • Znalost systému řízení jakosti ISO 9000:2001 - výhodou
  • Autoritativní osobnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Působení v silné prosperující mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy
  • Možnost kariérního a osobního růstu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonusy
  • Místo výkonu: okolí Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.