FINANČNÍ ÚČETNÍ - ABSOLVENT, ZNOJMO

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Znojmo

Jste čerstvý absolvent, který si chce dále rozvíjet dovednosti, znalosti a udělat si praxi? Máte vystudovaný ekonomický obor zaměřený na finance a účetnictví? Umíte kontingenční tabulky a zvládáte i pokročilejší funkce? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ - ABSOLVENT, ZNOJMO (22000 - 25000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení podvojného účetnictví
  • tvorba závěrek
  • časové rozlišení nákladů
  • DPH
  • bankovní výpisy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi v účetnictví - velkou výhodou
  • znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky - podmínkou
  • znalost MS Excel (kontingenční tabulky, S vyhledat, vzorce aj.)
  • zodpovědného a spolehlivého člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci ve stabilní společnosti na trhu
  • 4 týdny dovolené
  • 13. a 14. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravování
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • termín nástupu: ihned
  • místo výkonu práce: Znojmo