PROJEKTOVÝ MANAŽER – CHEMIE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte VŠ vzdělání chemicko-technologického směru? Jste aktivní, kreativní a týmoví? Máte nějaké zkušenosti s projektovým řízením v rámci chemické výroby? Dokážete se domluvit anglicky i na odborných věcech? Tak na nic nečekejte a napište nám, máme pro Vás báječnou pracovní příležitost! Chemická výrobní společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER – CHEMIE (OD 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace projektu vývoje nových materiálů a látek
  • kontrola a hodnocení bezpečnosti nových výrobků
  • zpracování návrh pro případné další zlepšení výroby
  • zodpovědnost za konkrétní část portfolia výrobků
  • úzká spolupráce s kolegy v týmu a s obchodníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického směru
  • znalost prostředí chemické výroby
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením projektů ve výrobě
  • týmového ducha, aktivní a zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • zajímavou práci na HPP
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky, kafeterii
  • místo pracoviště: Ústecký kraj, okres Most

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.