PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru a zkušenosti s působením v chemické výrobě? Jste týmoví a zvládnete se bez problému domluvit i v angličtině? Hledáte perspektivní pracovní uplatnění v prostředí mezinárodní společnosti? Využijte tedy příležitosti a ozvěte se nám! Zašlete svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu odborníků! PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR

Pracovní náplň

  • koordinace projektu vývoje nových materiálů a látek
  • kontrola a hodnocení bezpečnosti nových výrobků
  • zpracování návrh pro případné další zlepšení výroby
  • zodpovědnost za konkrétní část portfolia výrobků
  • úzká spolupráce s kolegy v týmu a s obchodníky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření
  • praktické zkušenosti s prací v chemické výrobě
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením projektu VÝHODOU
  • aktivní přístup, týmového ducha a zájem o oblast vývoje

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, kafeterii
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo pracoviště: Ústecký kraj, okres Most