VEDOUCÍ STAVBY

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Vyškov

Máte zkušenosti z pozice Stavbyvedoucí alespoň 5 let a chcete nyní parcovní změnu? Rád organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Pozemní stavitelství je Vaše parketa? Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Společnost působící v oblasti pozemního stavitelství nyní hledá do svého týmu kolegu na pozici VEDOUCÍ STAVBY (40-45.000 Kč)

Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • Organizace stavebních prací na vybraných projektech
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Kontrola kvality stavebních prací
  • Dodržení nastaveného časového harmonogramu
  • Implementace zákaznických přání do projektu

Co požadujeme?

  • Min. SŠ v oboru stavebnictví
  • Prokazatelnou praxi na stavebních projektech
  • Velmi dobrou znalost MS OFFICE
  • Zkušenosti z oblasti navrhování rozpočtů
  • Ochotu cestovat
  • Spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení
  • Služební auto k soukromým účelům
  • Možnost profesního růstu
  • Firemní telefon k soukromým účelům
  • Příspěvěk na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.