ELEKTROINŽENÝR - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Máte vystudovanou vysokou školu v elektrotechnickém oboru? Baví Vás elektrokonstrukční činnost? Umíte se domluvit anglickým jazykem? Tak nám neváhejte odpovědět! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici: ELEKTROINŽENÝR - ABSOLVENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování technické dokumentace v souladu s elektrotechnickými normami
  • Podílení se na tvorbě designu produktu
  • Specifikace elektrických komponentů na základě technických parametrů
  • Úzká spolupráce s výrobou, odpovědnost za přidělený projekt

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - elektro zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.
  • Chuť se rozvíjet, osobnostně i profesně růst

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost nasbírat cennou praxi
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: okres Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!