OBCHODNÍK/PRODUKŤÁK - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste absolventem střední nebo vysoké školy se zaměřením na techniku, nebo obchod? Chcete na začátek kariéry smysluplnou práci s možným kariérním postupem? Nebráníte se občasnému cestování mimo firmu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis! Česká společnost v současné době hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍK/PRODUKŤÁK - ABSOLVENT (23-27.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení vyvíjení nových produktů
  • Tvorba a příprava technické dokumentace
  • Jednání se zákazníky a partnery
  • Komunikace napříč celou společností
  • Provádění pravidelných průzkumů trhu

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Nadšení a motivaci posouvat se profesně dál

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Práci na velmi zajímavých projektech
  • Příspěvky na stravování
  • Kafeterie
  • Vzdělávací a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno