SALES ENGINEER - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený obchodník s technickým vzděláním a vyznáte se v elektrotechnice? Máte výborné vyjednávací schopnosti, rádi cestujete a hovoříte anglickým jazykem? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Úspěšná nadnárodní společnost, řadící se ke světové špičce ve výrobě elektrotechnických komponentů, hledá vhodného kandidáta na pozici: SALES ENGINEER - ELEKTRO (40 000 - 70 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o klíčové klienty z oblasti automotive
  • technická prezentace produktů + technická podpora (konektory, kabelové svazky, apod.)
  • hledání a návrh vhodného řešení, designu produktů
  • zpracování cenových nabídek, kalkulace
  • vyhledávání potencionálních zákazníků
  • obchodní cesty v rámci ČR a SR

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - elektro
  • zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • přehled v oblasti elektrotechniky
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí silné, rostoucí společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • automobil i k soukromým účelům
  • odborná školení v zahraničí
  • home office
  • kancelářské zázemí: Brno
  • místo výkonu práce: ČR a SR