PL/SQL DEVELOPER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví tě SQL a chceš se stát součástí mezinárodního týmu, který se podílí na vývoji projektu pro severské země? Máš komunikativní znalost angličtiny? Pak neváhej a reaguj na tento inzerát!

Pracovní náplň

  • práce na vývoji na dlouhodobém projektu
  • vývoj nových komponentů a údržba stávajícího kódu
  • testování a tvorba technické dokumentace
  • agilní způsob vývoje

Co požadujeme?

  • znalost PL/SQL
  • orientace v architektuře Oracle
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s vývojem PL/SQL

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí
  • možnost jazykových kurzů
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • po zaučení možnost home office až 3 dny v týdnu

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.